Podlahy

vícevrstvá masivní podlaha DUB NATURALE ( Planet Parket ) povrchová úprava olej-vosk

Parador-cocobolo,obložení schodiště

PVC Merkur Scarlet 85

Podlahy izolují od chladu, zútulňují náš domov a dávají mu neopakovatelné kouzlo. Abyste se doma cítili skutečně dobře, zároveň jste šetřili energie a od země nestudilo, vyberte si kvalitní podlahu. Nezáleží však jen na materiálu, ale také na provedení pokládky. Profesionální montáž podlahy je rychlá, kvalitní a prodlužuje životnost podlahy.

Jaký materiál pro podlahu?


  • Laminátové plovoucí podlahy -- jsou oblíbeným, kvalitním a cenově dostupným řešením pro řadu českých domácností. Na výběr máte z široké škály dekorů.

 

  • Dřevěné plovoucí podlahy -- dřevo je po staletí prověřený materiál. Má výborné izolační vlastnosti, na dotyk je příjemné, evokuje teplo domova, vyznačuje se dlouhou životností a je šetrné k životnímu prostředí.

 

  • Marmoleum -- tento moderní materiál je velice oblíbený. Marmoleum připomíná lino, ale je vyrobeno z přírodních materiálů. Je velice příjemné na dotyk, snadné na údržbu a využijete ho ve všech místnostech vašeho domova (od kuchyně přes koupelnu, WC až po ložnici).

 

  • Korková podlaha -- korek je přírodní materiál a pro podlahy se používá již desetiletí. Dobře izoluje, je příjemný a snadno se udržuje. Využít ho můžete například v kuchyních, koupelnách ale stejně dobře se hodí i do obývacího nebo dětského pokoje.

 

  • Vinylová podlaha -- je podobným typem podlahy jako marmoleum.Díky své odolné povrchové vrstvě je chráněna před poškozením.Vhodný druh podlahy pro alergiky a chovatele domácích mazlíčků.

 Milan Kulhánek 2010 - 2022

www.Maxsoft.cz

Zásady používání cookies