Interiérové dveře

Vybíráte nové intriérové dveře?U nás jste na té správné adrese.Poradíme Vám,jak při výběru postupovat,na co si dát pozor a v naší široké nabídce kvalitních produktů od renomovaných výrobců určitě najdete nové dveře Vašeho srdce.

Interiérové dveře velkým dílem utváří atmosféru našeho domova. Pokud si pořídíte levné, nekvalitní a nevzhledné dveře, těžko bude útulnost a pohodu vaší domácnosti dohánět ostatními prvky. Toho si byli dobře vědomi už naši předci. Všimněte si, že i chudší venkovská stavení se pyšnila nádherně zdobenými vyřezávanými dveřmi. Největší důraz byl kladen na vstupní vchodové dveře, ale ozdobné prvky se používaly i na interiérových dveřích.
 

Výběr interiérových dveří

Při výběru interiérových dveří bychom měli věnovat pozornost především jejich materiálu a kvalitě zpracování a vybrat také kvalitni dveřní kování. V naší nabídce najdete pouze dveře od renomovaných výrobců, které se vyznačují dlouhou životností. Vybírat můžete z několika různých materiálů dveří.
 
  • Dřevěné dveře z masivu nebo dýhové dveře – jde o luxusní a vkusné dveře, které zútulní váš interiér. Životnost dveří z masivu navíc není neomezena (dřevěné dveře je možné snadno renovovat).
  • Laminátové dveře CPL – jde o vkusné dveře, které se vyrábí v různých dekorech dřeva a stále častěji si nacházejí cestu do interiérů českých domácností. Vyznačují se zejména odolnějším povrchem, proto je možné je použít i v interiérech komerčních prostor.
  • Fóliové dveře – jde o nejlevější variantu interiérových dveří.

 

Interiérové dveře klasické, posuvné, nebo otočné?

Při pořizování nových interiérových dveří se musíme rozhodnout nejen pro materiál a vzhled dveří, ale také jejich tvar, resp. typ. Ten by se měl odvíjet od požadavků a možností našeho interiéru.
 
  • Dveře otočné s běžným otevíráním – jsou nestárnoucí klasickou, která najde uplatnění ve všech interiérech.
  • Dveře posuvné (před stěnu) – uplatní se nejen v interiérech, kde je třeba šetřit místo. Posuvné dveře se vyrábí ve vkusném provedení a vybírat můžete z řady dekorů.
  • Otočné nebo skládací dveře – rovněž tyto dveře šetří místo a jsou nejen praktické, ale i dobře vypadají.
  • „Skryté“posuvné dveře – interiérové dveře, které jsou schované ve stěně (stavební pouzdro), jsou důmyslným a netradičním řešením.

TIP: Nevíte si rady s výběrem dveří? Rádi vše změříme, poradíme a pomůžeme Vám vybrat ty správné interiérové dveře. Současně Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, a pokud se pro naše dveře rozhodneme, provedeme i jejich montáž.